zdrowe podejście do technologii i marketingu w internecie
Wordpress, Joomla, Marketing, SEO - Zdrowy-Web.plMediaTVNPlayer.pl – czyli TVN zdobywa młodych

TVNPlayer.pl – czyli TVN zdobywa młodych

W ostatniej dekadzie można było zauważyć tendencję do rezygnacji z telewizji na rzecz internetu szczególnie u młodych. Normą jest, że ludzie siedzą na onetach, wp, pudelkach i innych wykopach nie oglądając już klasycznych, telewizyjnych wiadomości. Czytamy to co nas interesuje, a nie to co nam mówią – to główna zaleta tego medium.

Najprawdopodobniej taka jest przyszłość również telewizji. Musi być ona bardziej zindywidualizowana i dostępna kiedy nam się to podoba i odpowiada, a nie gdy ramówka o tym decyduje. XXI wiek daje nam coraz więcej narzędzi dzięki którym możemy decydować co i kiedy oglądamy.

TVN wyszedł na przeciw młodym ludziom udostępniając stronę tvnplayer.pl, na której zawarte będą najciekawsze programy z jesiennej ramówki i to wcześniej niż w telewizji.

Sam serwis jest bardzo przejrzysty i intuicyjny choć pierwszym problemem na jaki trafiłem była informacja, że moja przeglądarka nie spełnia technicznych wymagań. Nie miałem MS Silverlight. Niestety, ale jest to coraz popularniejszy plugin, który i ja musiałem się w końcu przemóc by go zainstalować.

Głównym powodem, który będzie przyciągał ludzi na tę stronę jest udostępnianie materiałów wcześniej niż w telewizji co dla wielu fanów seriali będzie nie lada gratką. Strona udostępnia również transmisje na żywo TVN CNBC czy TVN24.

Kierunek jaki obiera TVN jest prawidłowym zachowaniem tym bardziej, że jego głównymi odbiorcami są młodzi ludzie.

Tagged under: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Fatal error: Call to undefined function cl_display_badge() in /home/users2/totas/public_html/zdrowy-web/wp-content/themes/Magazine/comments.php on line 78