zdrowe podejście do technologii i marketingu w internecie
Wordpress, Joomla, Marketing, SEO - Zdrowy-Web.plProduktywnośćPrzydatne narzędzia: Fences – organizacja ikon na pulpicie

Przydatne narzędzia: Fences – organizacja ikon na pulpicie

Dobrze zorganizowane ikony na pulpicie potrafią znacznie przyspieszyć i umilić życie. W przypadku pulpitu są 2 szkoły. Absolutna czystość i brak ikonek oraz absolutne zawalenie ikonami. Jeśli jesteś wyznawcą tej drugiej (bądź Ci do niej bliżej) to warto zaznajomić się z programem Fences.

Fences może automatycznie, za Ciebie posegregować pliki, skróty i foldery jakie masz na swoim pulpicie. Jest to dobra opcja dla ludzi co mocno dbają by nie zużyć za dużo energii ;)

Natomiast pełnię możliwości wykorzystamy robiąc wszystko ręcznie.

fences

W Fences tworzymy obszary na pulpicie, w których umieszczamy skróty, pliki, foldery. Te obszary mają swój tekstowy nagłówek a możemy także każdemu nadać odpowiadający kolor. Możemy również tworzyć ‚portale’ do odpowiednich katalogów – mamy wtedy bezpośredni podgląd na pulpicie na zawartość jakiegoś katalogu, który jest gdzieś głębiej schowany na dysku.Ikony można np podzielić ze względu na zastosowanie i dzięki kilku klikom mamy przejrzysty pulpit (pomimo wielu ikon).

Program umożliwia również tworzenie wielu ekranów z ikonami. Wtedy wystarczy kliknąć na pustej przestrzeni i przesunąć (jak na smartphonach) i mamy kolejny ekran ikon. Oczywiście to jest opcja dla ludzi, którzy mają ekstremalnie dużo ikon :)

 

Program można kupić tutaj: Fences

Tagged under: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Fatal error: Call to undefined function cl_display_badge() in /home/users2/totas/public_html/zdrowy-web/wp-content/themes/Magazine/comments.php on line 78